Jaké oblečení je trendy letošní léto?

Léto je v plném proudu a pomalu se přehouplo do své poslední části. Ta však patří mezi tu rozhodně nejteplejší, a s tím souvisí také volba oblečení, které si vezmeme ven. V tomto ohledu je dobré vědět, čím náš výběr rozhodně nezkazíme. Podíváme-li se nejprve na pánské oblečení, tak letos rozhodně letí košile, ideálně takzvané slim-fit. Nejenom, že dokonale padnou, ale zároveň jsou vyrobeny z kvalitního a přitom vzdušného materiálu, který je do horkých dnů ten pravý. Stejně tak ale zaujmou i polokošile. Tedy oblíbená trička s límečkem. A pokud bychom měli zmínit ideální barvu, rozhodně není třeba se ničeho obávat, a zvolit výraznou červenou, zelenou, ale třeba i modrou. Šatník poté stačí doplnit taktéž příjemným tričkem, popřípadě i mikinou na chladnější večery nebo rána.

Čím obohatit šatník něžnějšího pohlaví?

Co zaujme muže, tedy již víme, a nyní nezbývá nic jiného, než se zaměřit také na ženy. I ty by rozhodně měly respektovat aktuální módní trendy, a podle toho dámské oblečení vybírat. Žádná žena rozhodně nic nezkazí, pokud zvolí stylové šaty. Především ty letní by měly zaujmout svou lehkostí, vzdušností a zajímavými a výraznými motivy. Ideální jsou především různé květinové vzory, popřípadě pastelové barvy. Stejně tak by ale v šatníku neměl chybět nějaký ten top, díky kterému dokážete spojit pohodlnost s elegancí. Při skutečně vysokých teplotách určitě sáhněte také po tílku. I u nich vedou výrazné barvy, jako třeba zelená, oranžová, nebo i fialová.

Myslete i na chladnější dny

Léto nemusí být nutně jenom vysoké teploty, jelikož stejně tak mohou nastat ty chladnější. V nich jsou skvělou volbou třeba stylová dámská saka, které se perfektně hodí i na významnější, například pracovní události. Nic nezkazíte ani klasikou v podobě stylových riflí, či dnes poměrně oblíbenými harémovými kalhotami, které cílí hlavně na maximální pohodlnost – na léto další skvělá volba.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*